* LTS Legionovia Mistrzem Polski Kadetek 2017!!! *
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

Aktualności

Najnowsze informacje

 • 7 czerwca 2017

  Smak życia

  Za nami sezon, który pokazał nam, działaczom, ale pewnie i wielu naszym Kibicom, czym naprawdę jest życie. Mnie pokazał na pewno, jak smakuje. I to nie tylko to sportowe. Smak…
 • Chwilo, trwaj! Po raz trzeci z rzędu LTS Legionovia kończy sezon z dubletem Mistrzostw Polski Juniorek i Kadetek! (więcej…)
 • Kadetki Legionovii świetnie rozpoczęły finały Mistrzostw Polski w Słupsku i po dwóch dniach mają na koncie dwa zwycięstwa. (więcej…)
 • 22 maja 2017

  BRAWO WY !!!!!

  Cóż to był za turniej…. W dniach 19-21.05.2017r w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek, w którym udział wzięła drużyna pod wodzą trenera Pawła Kowala przy wsparciu Magdaleny Dąbrowskiej, Dawida…

>> więcej aktualności

Najnowsze video

Juniorki - Rozgrywki

2016

Juniorki II - Rozgrywki

2016

Kadetki - Rozgrywki

2016

Kadetki II - Rozgrywki

2016

Mini Siatkówka

Zespoły

Zawodniczki i sztab LTS Legionovia

Młodziczki

>> czytaj więcej

Minisiatka - Rocznik 2004

>> czytaj więcej

Minisiatka - Rocznik 2005

>> czytaj więcej

Minisiatka - Rocznik 2006

>> czytaj więcej

O nas

LTS Legionovia

team member

Konrad Ciejka

Prezes

team member

Marek Bąk

Wiceprezes

team member

Norbert Ciecierski

Dyrektor marketingu i PR

O nas

LTS Legionovia to klub sportowy zajmujący się siatkówką żeńską od przeszło 20 lat. Co prawda we wczesnych latach działalności inne były nazwy klubu, jednak klub tworzyli ludzie, którzy działają w nim do dzisiaj. Formalnie Legionowskie Towarzystwo Siatkówki „Legionovia” zostało powołane w 2003 roku i pod taką nazwa działa do dzisiaj. Od tego czasu klub sukcesywnie zaczął budować swoja pozycję na siatkarskiej arenie a jego głównym celem poza wychowywaniem młodzieży było wprowadzenie swojego zespołu seniorskiego do ekstraklasy. Udało się to w sezonie 2011/2012, kiedy to zbudowany i prowadzony przez trenera Wojciecha Lalka zespół awansował do Orlen Ligi. Awans oznaczał jednocześnie zmiany formalne w klubie. Wymogi PLPS sprawiły, że na siatkarskiej mapie Polski pojawił się nowy klub: LEGIONOVIA S.A., stworzony wyłącznie w celu prowadzenia zespołu w Orlen Lidze. LTS Legionovia jest udziałowcem Legionovii S.A. i w praktyce kluby bardzo blisko ze sobą współpracują. LTS Legionovia od tego momentu zajmuje się wyłącznie wychowywaniem młodych siatkarek i robi to znakomicie. W sezonie 2014/2015 klub osiąga swój najlepszy wynik w historii klubu a także jeden z najlepszych wyników w historii młodzieżowej siatkówki w Polsce, tytuły: Mistrza Polski Juniorek, Mistrza Polski Kadetek oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek. Jednak głównym celem klubu jest wychowywanie zawodniczek, które będą kontynuować swoja karierę w Orlen Lidze...

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowana trenowaniem siatkówki, jeśli Twoja córka lub córka Twojego znajomego chciałaby rozpocząć treningi piłki siatkowej - zapraszamy do nas!

LTS Legionovia jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się klubem, tworzonym przez oddanych działaczy, wysokiej klasy trenerów oraz grupę blisko 200 zawodniczek. Adeptki siatkówki podzielone są na kilka grup treningowych tj. minisiatkówka (dwójki, trójki i czwórki) , młodziczki, kadetki i juniorki. Podejmowane przez nas wysiłki w ostatnich latach przyniosły klubowi wiele medali Mistrzostw Mazowsza oraz medali Mistrzostw Polski. W naszym klubie trenują reprezentantki Polski. To nasz klub - dzięki współpracy z SK Bank Legionovia SA, stwarza realną perspektywę zaistnienia w najwyższej klasie rozgrywkowej dorosłej siatkówki. Pod naszym patronatem w legionowskich szkołach prężnie funkcjonują klasy sportowe o profilu siatkarskim, a od tego roku dwie z nich objęte zostały ministerialnym programem Szkolnych Ośrodków Siatkarskich.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jeśli chcesz dołączyć do siatkarskiej rodziny Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki - zadzwoń do jednego z kierowników drużyn:
rocznik kierownik drużyny tel.
Roczniki 2004 i młodsze. koordynatorka grup minisiatki - Magdalena Kwilecka 502 59 59 94

+48 22 784 41 45

ul. Bolesława Chrobrego 50B, 05-120 Legionowo