* Jesteśmy Mistrzem Polski Kadetek! * Jesteśmy Mistrzem Polski Kadetek! *
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

Aktualności

Najnowsze informacje

  • LTS Legionovia Mistrzem Polski Kadetek! LTS Legionovia w podwójnej Koronie! Czy my już tego gdzieś nie słyszeliśmy? To "deja vu"? Nie! To wielki sukces naszego klubu kolejny już raz! Przed…
  • Publikujemy ten artykuł tuż przed meczem. Nie mogliśmy tego zrobić wcześniej, bo przecież nasze "Michorki" czytają wszystkie nasze newsy i wpisy, a nie chcemy ich dekoncentrować. Podopieczne Dawida Michora przeszły…
  • Mecz o 1. miejsce w turnieju (Finał Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorek - Luboń) 1 zespół grupy B - 2 zespół grupy A (2. półfinał) (Finał Mistrzostw Polski w…
  • 17 kwietnia 2016

    Mistrz! Mistrz! Mistrz!

    To był piękny mecz w naszym wykonaniu. Wspaniały, cudowny! Nasze Juniorki obroniły tytuł Mistrza Polski Juniorek pokonując Trefl Orzeł Malbork 3:0! Ale przecież to był tylko ten ostatni mecz. Co…

>> więcej aktualności

Najnowsze video

Juniorki - Najbliższy mecz

22 grudnia 17.30 Legionowo, LO im. Marii Konopnickiej

service box

LTS Legionovia

service box

MUKS Volley Płock

Juniorki II - Najbliższy mecz

29 stycznia 2016 17:00, Płock

service box

Volley Płock

service box

LTS Legionovia

Tabela

Juniorki

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 510151399240
2ESPES Sparta Warszawa 59127432378
3LTS Legionovia Legionowo II 58129445423
4MUKS Volley Plock 5789346376
5UKS Osemka Siedlce 56514346444
6UMKS MOS Wola Warszawa 55315315422

Tabela

Juniorki II

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Osemka Siedlce 48122345262
2UKS S.O.S. Wegrow 4688355350
3MKS Iskra Legionowo 44212250338

Kadetki - Najbliższy mecz

19 grudnia 2015 10:00, Legionowo ul. Zegrzyńska 3

service box

LTS Legionovia

service box

UKS Esperanto

Kadetki II - Najbliższy mecz

15 stycznia 2016 18:00, Legionowo, ul. Zegrzyńska 3

service box

LTS Legionovia

service box

OTPS Nike Ostrołeka

Tabela

Kadetki

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ESPES Sparta Warszawa 2354207205
2MUKS Trzynastka Radom 2345205207

Tabela

Kadetki II

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS PALAC Bydgoszcz 12307563
2LTS Legionovia Legionowo I 12307563
3MKS Zorza Wodzislaw Slaski 11036375
4PSPS Chemik Police 11036375

Młodziczki

12-13 grudnia zapraszamy na III turniej I ligi młodziczek (ul. Zegrzyńska 3)

Mini Siatkówka

Zespoły

Zawodniczki i sztab LTS Legionovia

Młodziczki

>> czytaj więcej

Mini siatkówka

>> czytaj więcej

O nas

LTS Legionovia

team member

Konrad Ciejka

Prezes

team member

Marek Bąk

Wiceprezes

team member

Norbert Ciecierski

Dyrektor marketingu i PR

O nas

LTS Legionovia to klub sportowy zajmujący się siatkówką żeńską od przeszło 20 lat. Co prawda we wczesnych latach działalności inne były nazwy klubu, jednak klub tworzyli ludzie, którzy działają w nim do dzisiaj. Formalnie Legionowskie Towarzystwo Siatkówki „Legionovia” zostało powołane w 2003 roku i pod taką nazwa działa do dzisiaj. Od tego czasu klub sukcesywnie zaczął budować swoja pozycję na siatkarskiej arenie a jego głównym celem poza wychowywaniem młodzieży było wprowadzenie swojego zespołu seniorskiego do ekstraklasy. Udało się to w sezonie 2011/2012, kiedy to zbudowany i prowadzony przez trenera Wojciecha Lalka zespół awansował do Orlen Ligi. Awans oznaczał jednocześnie zmiany formalne w klubie. Wymogi PLPS sprawiły, że na siatkarskiej mapie Polski pojawił się nowy klub: LEGIONOVIA S.A., stworzony wyłącznie w celu prowadzenia zespołu w Orlen Lidze. LTS Legionovia jest udziałowcem Legionovii S.A. i w praktyce kluby bardzo blisko ze sobą współpracują. LTS Legionovia od tego momentu zajmuje się wyłącznie wychowywaniem młodych siatkarek i robi to znakomicie. W sezonie 2014/2015 klub osiąga swój najlepszy wynik w historii klubu a także jeden z najlepszych wyników w historii młodzieżowej siatkówki w Polsce, tytuły: Mistrza Polski Juniorek, Mistrza Polski Kadetek oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek. Jednak głównym celem klubu jest wychowywanie zawodniczek, które będą kontynuować swoja karierę w Orlen Lidze...

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowana trenowaniem siatkówki, jeśli Twoja córka lub córka Twojego znajomego chciałaby rozpocząć treningi piłki siatkowej - zapraszamy do nas!

LTS Legionovia jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się klubem, tworzonym przez oddanych działaczy, wysokiej klasy trenerów oraz grupę blisko 200 zawodniczek. Adeptki siatkówki podzielone są na kilka grup treningowych tj. minisiatkówka (dwójki, trójki i czwórki) , młodziczki, kadetki i juniorki. Podejmowane przez nas wysiłki w ostatnich latach przyniosły klubowi wiele medali Mistrzostw Mazowsza oraz medali Mistrzostw Polski. W naszym klubie trenują reprezentantki Polski. To nasz klub - dzięki współpracy z SK Bank Legionovia SA, stwarza realną perspektywę zaistnienia w najwyższej klasie rozgrywkowej dorosłej siatkówki. Pod naszym patronatem w legionowskich szkołach prężnie funkcjonują klasy sportowe o profilu siatkarskim, a od tego roku dwie z nich objęte zostały ministerialnym programem Szkolnych Ośrodków Siatkarskich.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jeśli chcesz dołączyć do siatkarskiej rodziny Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki - zadzwoń do jednego z kierowników drużyn:
rocznik kierownik drużyny tel.
2006 i młodsze Alicja Rojecka 662 353 826
minisiatkówka rocznik 2004 i 2005 Aneta Świderska 605 553 770
minisiatkówka rocznik 2003 Magdalena Kwilecka 502 595 994
młodziczki rocznik 2001 i 2002 Lidia Mituniewicz 504 002 240
kadetki i juniorki od rocznika 2000 w górę Magdalena Nartowska 503 083 070

+48 22 784 41 45

ul. Bolesława Chrobrego 50B, 05-120 Legionowo