Terminarz ORLEN Liga 2016/2017

DATA GOSPODARZ GOŚĆ Wynik
FAZA ZASADNICZA   –  I runda
18.10.2016, godz. 18:00 Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 3:1 (21:25;25:8;25:21;25:20)
22.10.2016, godz. 17:00 Polski Cukier Muszynianka Enea Legionovia Legionowo 3:2 (25:17;18:25;20:25;25:23;15:6)
29.10.2016, godz. 17:00 Chemik Police Legionovia Legionowo 3:0 (25:15;25:23;25:19)
05.11.2016, godz. 18:00 Legionovia Legionowo PTPS Piła 3:0 (25:22;25:23;25:19)
13.11.2016, godz. 17:00 KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:0 (25:23;25:16;25:15)
20.11.2016, godz. 17:00 PGE Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo 3:2 (21:25;25:19;25:15;17:25;15:13)
28.11.2016, godz. 18:00 Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25;25:27;16:25)
30.11.2016, godz. 18:00 KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:2 (25:23;19:25;17:25;25:22;15:6)
03.12.2016, godz. 18:00 Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
07.12.2016, godz. 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Legionovia Legionowo 3:2 (20:25;24:26;26:24;25:18;15:12)
10.12.2016, godz. 18:00 Legionovia Legionowo KT7 CNC Budowlani Toruń 3:1 (25:11;24:26;25:23;25:22)
17.12.2016, godz. 20:00 Impel Wrocław Legionovia Legionowo 3:0 (25:13;25:18;25:22)
22.12.2016, godz. 19:00 Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21;15:25;25:16;25:22)
FAZA ZASADNICZA   –   II runda ( rewanże )

18.01.2017, godz.: 19:00

mecz PP (Puchar Polski)

Legionovia Legionowo Giacomini Budowlani Toruń 2:3 (25:18, 25:23, 25:27, 15:25, 14:16)
21.01.2017, godz.: 18:00 PTPS Piła Legionovia Legionowo 3:0 (25:20;25:21;25:18)
28.01.2017, godz.:18:00 Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (28:26;25:21;14:25;26:28;15:8)
07.02.2017, godz. 18:00 Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3 (18:25;22:25;10:25)
11.02.2017, godz.: 20:00 Legionovia Legionowo PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23;20:25;25:22;20:25;8:15)
15.02.2017, godz.: 18:00 Developres SkyRes Rzeszów Legionovia Legionowo 3:0 (25:20;25:19;25:16)
19.02.2017, godz.: 17:00 Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:2 (25:21;25:20;21:25;17:25;15:9)
23.02.2017, godz.: 19:00 Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 (20:25;19:25;22:25)
27.02.2017, godz.: 18:00 ŁKS Commercecon Łódź Legionovia Legionowo 3:0 (25:15;27:25;25:23)
1.03.2017, godz.: 19:00 Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 2:3 (16:25;25:22;22:25;25:21;10:15)
05.03.2017, godz.: 17:00 Legionovia Legionowo BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
11.03.2017, godz.: 17:00 KT7 CNC Budowlani Toruń Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
16.03.2017, godz.: 19:00 Legionovia Legionowo Impel Wrocław
27.03.2017, godz 20:30 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo  TV
III runda ( o miejsca w klasyfikacji końcowej )
02.04.2017, godz.: 17:00 Legionovia Legionowo
KSZO Ostrowiec
 3:1 (26:24;20:25;25:18;25:16)
08.04.2017, godz.: 17:00
KSZO Ostrowiec
Legionovia Legionowo