Wielka inauguracja LSK w DPD Arenie Legionowo!

Już w niedzielę o 20.00 w DPD Arenie Legionowo odbędzie się pierwsze domowe spotkanie sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. DPD Legionovia podejmuje Energa MKS Kalisz.

Na tę chwilę czekali wszyscy sympatycy piłki siatkowej w Legionowie. Po bardzo długiej przerwie pomiędzy sezonami najwyższa siatkarska klasa rozgrywkowa wraca do DPD Areny Legionowo! W pierwszym spotkaniu podopieczne Piotra Olenderka podejmować będą ekipę, meczami z którą zakończyły poprzedni sezon – Energa MKS Kalisz.

Ekipa z najstarszego polskiego miasta dostała prawo gry w LSK po rezygnacji Trefla Proximy Kraków. Po zakończeniu zmagań w I lidze na pierwszej lokacie zespół prowadzony przez trenera Mariusza Wiktorowicza uległ gruntownej przebudowie. Zostały w nim co prawda ważne punkt, jak środkowa Ewelina Janicka i pochodząca spod Legionowa przyjmująca Kinga Dybek, ekipę zasiliło jednak kilka zawodniczek, wśród których najwięcej uwagi zdaje się na siebie zwracać zaciąg zagraniczny: serbska przyjmująca Ljubica Kecman i szwedzka atakująca bałkańskiego pochodzenia Rebecka Lazic. To właśnie te dwie zawodniczki najbardziej przyczyniły się do zwycięstwa beniaminka nad BKS Profi Credit Bielsko-Biała w pierwszej kolejce.

Organizatorzy wraz ze Sponsorem Tytularnym, firmą DPD Polska, przygotowali dla kibiców wiele atrakcji! W DPD Arenie Legionowo stanie fotobudka, a każdy fan naszej ekipy zostanie wyposażony w Pakiet Kibica składający się z zestawu kibicowskich akcesoriów. Dzieci otrzymają słodką niespodziankę. Dzięki firmie DPD Polska wszystkie bilety na mecz są ulgowe i kosztują zaledwie 5 złotych!

W pierwszej kolejce DPD Legionovia zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i postawiła trudne warunki Mistrzyniom Polski w ich własnej hali. Efektowna gra legionowianek i widoczna już na pierwszy rzut oka waleczność naszego nowego zespołu są dodatkowymi czynnikami zachęcającymi do przybycia na niedzielny mecz.

Chcemy stworzyć widowisko w DPD Arenie. Jesteśmy dobrze przygotowani do meczu. – powiedział trener Piotr Olenderek – Nasz tegoroczny zespół to ekipa charakternych dziewczyn, z których żadna nie odpuści nawet na moment. Myślę, że kibicom przypadnie do gustu obraz naszej gry.

fot. LSK.PLPS.PL