W środę podejmujemy KSZO!

Po dobrych starciach na wyjeździe wracamy do DPD Areny Legionowo! W środę o 19.00 podejmujemy w niej ekipę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Szósta kolejka LSK na start! W swoim drugim starciu w DPD Arenie legionowianki zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po pięciu rozegranych meczach podopieczne Piotra Olenderka plasują się na siódmej lokacie w lidze z sześcioma oczkami na koncie, ich rywalki zaś są na dziesiątej pozycji z dorobkiem czterech punktów.

Nasi środowi goście odnieśli zwycięstwo 3:1 nad E.Leclerc Radomką Radom, przegrali natomiast 0:3 z Developresem SkyRes Rzeszów, 2:3 z Energa MKS-em Kalisz, 1:3 z BKS Profi Credit Bielsko-Biała i 0:3 z Grot Budowlanymi Łódź.

Szkoleniowcem ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego jest słowacki trener Frantisek Bockay, który zastąpił Macieja Bartodziejskiego Jegora Pomahina. W zespole nie brakuje doświadczonych zawodniczek, jak Anna Miros Agnieszka Wołoszyn, jego barw bronią też m.in. przyjmująca Paula Słonecka, libero Zuzanna Kucińska  i środkowa Switłana Dorsman.

Start spotkania w środę o 19.00. Zachęcamy do przybycia do DPD Areny Legionowo! Bilety dostępne w biurze klubu i na Ticketik.pl!