W sobotę podejmujemy #VolleyWrocław

Podopieczne trenera Olenderka bronią statusu niezdobytej w sezonie 2018/19 DPD Areny Legionowo. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji!

W sobotę o 18.00 do DPD Areny Legionowo zawita #VolleyWrocław. Będzie to starcie ósmej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka żywności i środków czystości dla potrzebującej rodziny w ramach programu Szlachetna Paczka. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Firma DPD Polska przygotowała niespodzianki dla naszych fanów! Zachęcamy do odpowiednio wcześniejszego przyjścia do hali, ponieważ pierwszych kilkuset kibiców otrzyma kije bam-bam i słodkie upominki!

W poprzednim sezonie nasz zespół dwukrotnie pokonał wrocławianki prowadzone przez trenera Marka Solarewicza. Od tego czasu oba zespoły uległy przebudowie. Wrocław opuściły m.in. Iga ChojnackaJulia SzczurowskaValerie NicholTamara Gałucha. Dołączyły do niego m.in. Aleksandra Rasińska (dla której będzie to pierwszy powrót do Legionowa w barwach innego klubu), Natalia Gajewska, Roksana Wers Magdalena Soter.

Jak dotąd wrocławiankom nie wiedzie się w lidze najlepiej: wygrały tylko jedno z rozegranych siedmiu spotkań. W pokonanym polu zostawiły Energę MKS Kalisz (3:0), uległy zaś E.Leclerc Radomce Radom (2:3), ŁKS-owi Commercecon Łódź (2:3), Enea PTPS-owi Piła (2:3), BKS-owi Profi Credit Bielsko-Biała (0:3), Grot Budowlanym Łódź (0:3) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1:3). Z dorobkiem sześciu oczek plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli, o trzy punkty i trzy miejsca za DPD Legionovią.

Bilety można kupić w biurze klubu i na TICKETIK.PL.