W sobotę podejmiemy Bydgoszcz

Już jutro o 18.00 w DPD Arenie Legionowo zagramy z Bank Pocztowy Pałacem Bydgoszcz! 

W ostatniej kolejce siatkarki DPD Legionovii odniosły przekonujące wyjazdowe zwycięstwo nad Enea PTPS-em Piła i umocniły się na szóstej lokacie w ligowej tabeli. W sobotę ekipa trenera Olenderka zmierzy się z piątym w lidze Bank Pocztowy Pałacem Bydgoszcz.

Oba zespoły bardzo dobrze radzą sobie w LSK w sezonie 2018/19. W poprzedniej edycji rozgrywek stoczyły między sobą bój o bezpieczne utrzymanie w lidze, zdaje się jednak, że ich dyspozycja jest teraz znacznie lepsza. Bydgoszczanki prowadzone przez trenera Piotra Matelę  wygrały sześć z dziewięciu rozegranych dotychczas spotkań i mają na swoim koncie 18 oczek.

Przed sezonem do naszych sobotnich gości dołączyła atakująca Tamara Gałucha i przyjmująca Patrycja Balmas (Polak) i zdaje się, że to te dwa transfery są kluczem do dobrej gry Pałacanek w bieżącej edycji rozgrywek.

Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka wizytówek, spośród których na spotkaniu z Chemikiem Police (5 stycznia) wylosowana zostanie szczęśliwa, uprawniająca do odebrania nowego Opla Grandland X od naszego sponsora firmy Opel Nexteam do użytku do końca stycznia! Nasz sponsor tytularny firma DPD Polska przygotował natomiast kolejną pulę akcesoriów dla kibiców. Serdecznie zapraszamy!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *