W piątek starcie w Kaliszu [RADIO]

Już w piątek o 18.30 zagramy na wyjeździe z Energa MKS-em Kalisz! Podajemy link do transmisji radiowej.

Po pierwszej rundzie zmagań beniaminek z Kalisza jest “czerwoną latarnią” ligi z dorobkiem pięciu punktów. Kaliszanki  wygrały dwa mecze (oba 3:2): z BKS Profi Credit Bielsko-Biała i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszym starciu w tym sezonie górą była DPD Legionovia, która zwyciężyła przy pełnych trybunach 3:1.

W połowie sezonu włodarze ekipy z Kalisza postanowili przeprowadzić szereg zmian. Na pozycji pierwszego szkoleniowca Mariusz Wiktorowicz został zastąpiony przez Jacka Pasińskiego, do zespołu dołączyły doświadczona Anna Miros Ewelina Brzezińska, a w momencie pisania niniejszej zapowiedzi MKS zapowiada transfer nowej rozgrywającej (wg redakcji Sportowych Faktów mowa o Katarzynie Wawrzyniak). Ekipa z najstarszego miasta w Polsce postara się przerwać serię dziewięciu kolejnych porażek.

DPD Legionovia w ostatnim czasie zmaga się z kłopotami kadrowymi – zespół opuściła Bailey Tanner, drobne kłopoty zdrowotne trapiły zaś Cassidy Pickrell i Małgorzatę Skorupę. Pomimo tego, legionowianki pokazały się z dobrej strony w starciu z Chemikiem Police, po którym dzielnie walczące podopieczne trenera Piotra Olenderka odebrały gromkie brawa od publiczności.

Transmisja radiowa rozpocznie się o 18.20 TUTAJ.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *