Jakub Skwarek drugim trenerem naszej ekipy

Miło nam poinformować, że nowym II trenerem siatkarek Legionovii został utalentowany szkoleniowiec młodego pokolenia Jakub Skwarek!

W ostatnim sezonie 26-letni Skwarek łączył obowiązki trenera grup dziecięcych w KS Metro Warszawa z grą w drugoligowym zespole z tego klubu. W przeszłości występował również m.in. w barwach MOS-u Wola Warszawa, AZS-u Częstochowa (Młoda Liga) i AZS Politechniki Warszawskiej (Młoda Liga). W zeszłym roku na szyjach jego podopiecznych zawisły srebrne medale Mistrzostw Polski w minisiatkówce.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do drużyny z Legionowa w roli drugiego trenera – powiedział nowy członek sztabu szkoleniowego – Całe życie marzyłem, żeby pojawić się na parkietach ekstraklasy i walczyć przeciwko najlepszym drużynom w kraju. Legionovia ma solidne fundamenty i świetną infrastrukturę. Wierzę, że stworzymy bardzo zgraną drużynę, która może wielu zaskoczyć. Dziękuję Piotrkowi (Olenderkowi – przyp. red.) i Zarządowi za daną mi szansę i możliwość rozwoju. 

Jakub to utalentowany trener młodego pokolenia i bardzo cieszymy się, że dołączył do naszego sztabu – powiedział Prezes Sławomir Supa – Pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę i umiejętności. Mamy nadzieję, że wraz z trenerem Olenderkiem stworzy duet, który poprowadzi nasz nowy zespół do sukcesu!

 

fot.  Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa