Ewelina Polak dołącza do Legionovii!

Nową rozgrywającą Legionovii Legionowo została aktualna zdobywczyni Pucharu Polski i brązowa medalistka Ligi Siatkówki Kobiet Ewelina Polak.

Mierząca 176 centymetrów wzrostu rozgrywająca to wychowanka warszawskiej Sparty. Ma 25 lat i w ostatnim sezonie była zawodniczką GROT Budowlanych Łódź. Wcześniej Ewelina grała również w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Silesii Volley Mysłowice i AZS-ie Białystok.

Cieszę się z transferu do Legionovii, bo to klub z dużym potencjałem, który wspaniale odnajduje się w szkoleniu młodzieży i dostarczaniu kolejnych dziewczyn do reprezentacji – powiedziała rozgrywająca – Na pewno ogromnym atutem jest to, że w końcu po tylu latach będę mogła grać na najwyższym poziomie na moim rodzinnym Mazowszu!

Witamy naszą nową rozgrywającą na pokładzie i życzymy samych sukcesów w barwach Legionovii! Ewelina, cieszymy się, że jesteś z nami!

Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że dobiega koniec wspólnej walki z Anną Bączyńską i Aleksandrą Rasińską na pokładzie. Dziewczyny, dziękujemy z całego serca i życzymy powodzenia w nowych klubach! Do zobaczenia!