Aktualności

lsa123456b

+Aktualności

27 kwi 2015

wiecej

Legionovia dalej w grze! Niesamowity mecz!

Siatkarki SK bank Legionovii Legionowo uległy na własnym parkiecie BKS-owi Aluprof Bielsko-Biała 2:3. Najlepszą zawodniczką pojedynku wybrana została przyjmująca Heike Beier. Niedzielny pojedynek rozpoczął się od wyrównanej walki z obu...

lsa123456b

+Aktualności

26 kwi 2015

wiecej

2:3 z Aluprofem po emocjonującym meczu

BKS Bielsko-Biała po emocjonującym meczu 3:2 pokonał nas na początku rywalizacji o miejsca 5-8. Nie zabrakło widowiskowych akcji i gry na styku, finalnie jednak wyższy poziom koncentracji utrzymały bielszczanki. Początek...

lsa123456b

+Aktualności

26 kwi 2015

wiecej

Z Aluprofem zagramy na maksa!

A dlaczego nie powalczyć z faworytem? Na pewno to dobre pytanie. I my znamy na nie odpowiedź, bo pewne jest, że walczyć będziemy na 100%. Bo kończący się sezon jest...

IMG_2726_7285

+Aktualności

21 kwi 2015

wiecej

Plan wykonany – Legionovia w ósemce!

I gramy dalej! Już w niedzielę, o 18.00 z Aluprofem Bielsko Biała w Arenie. Do awansu potrzeba nam było 2 setów więc wygraliśmy pierwsze dwa i… przeszliśmy obok dalszej części meczu. Nie...

IMG_2397_6955

+Aktualności

19 kwi 2015

wiecej

Mamy Mistrzostwo Polski Juniorek!

Jesteśmy Mistrzami Polski! LTS Legionovia Legionowo – Pałac Bydgoszcz 3:1 (28:26;23:25;25:18;25:22) >> przejdź do galerii zdjęć

RadioTurniej

+Aktualności

17 kwi 2015

wiecej

Transmisje z Mistrzostw Polski Juniorek w radiu Es

PZPS i RadioEs zapraszają na finałowy turniej o Mistrzostwo Kraju Juniorek, który rozegrany zostanie w dniach od 15 do 19 kwietnia w Wieliczce. Specjalnie dla tych którzy nie będą mogli...

IMG_8423_3172

+Aktualności

12 kwi 2015

wiecej

Nasza drużyna lepsza w pierwszym meczu play-off

Pokonaliśmy 3:1 beniaminka z Rzeszowa. Chociaż to podopieczne trenera Wiktorowicza lepiej rozpoczęły spotkanie, dalsza część meczu należała do przyjezdnych, które dzięki wygranej uczyniły pierwszy krok w kierunku 5. miejsca. Mecz rozpoczął...

562754

+Aktualności

02 kwi 2015

wiecej

Gramy z Rzeszowem

Gramy z Rzeszowem. To już pewne i możemy potwierdzić, że marsz po jak najwyższe miejsce w tabeli sezonu 2014/2015 zagramy z Developresem SkyRes Rzeszów. A może być to miejsce nawet...

pods1

+Aktualności

30 mar 2015

wiecej

Zanim zaczniemy narzekać…

Lekko ponad 2 lata temu, kiedy w klubie następowały poważne zmiany na szczycie, wyznaczaliśmy sobie pewne konkretne cele. Nowy Prezes LTSu Konrad Ciejka oraz grupa prężnie działających i wspierających go...

64526456

+Aktualności

30 mar 2015

wiecej

Srebro dla SK bank Legionovii!

Tak jak pisaliśmy w niedzielę miała miejsce ostatnia odsłona sezonu 2014/2015 w Młodej lidze kobiet. Po zaciętym, ale nie stojącym na wysokim poziomie meczu, zwyciężyły wrocławianki 3:2 i zachowały szanse...

Legionovia dalej w grze! Niesamowity mecz!

Legionovia dalej w grze! Niesamowity mecz!

Siatkarki SK bank Legionovii Legionowo uległy na własnym parkiecie BKS-owi…

2:3 z Aluprofem po emocjonującym meczu

2:3 z Aluprofem po emocjonującym meczu

BKS Bielsko-Biała po emocjonującym meczu 3:2 pokonał nas na początku…

Z Aluprofem zagramy na maksa!

Z Aluprofem zagramy na maksa!

A dlaczego nie powalczyć z faworytem? Na pewno to dobre…

Plan wykonany – Legionovia w ósemce!

Plan wykonany – Legionovia w ósemce!

I gramy dalej! Już w niedzielę, o 18.00 z Aluprofem…

Mamy Mistrzostwo Polski Juniorek!

Mamy Mistrzostwo Polski Juniorek!

Jesteśmy Mistrzami Polski! LTS Legionovia Legionowo – Pałac Bydgoszcz 3:1…

Transmisje z Mistrzostw Polski Juniorek w radiu Es

Transmisje z Mistrzostw Polski Juniorek w radiu Es

PZPS i RadioEs zapraszają na finałowy turniej o Mistrzostwo Kraju…

Nasza drużyna lepsza w pierwszym meczu play-off

Nasza drużyna lepsza w pierwszym meczu play-off

Pokonaliśmy 3:1 beniaminka z Rzeszowa. Chociaż to podopieczne trenera Wiktorowicza lepiej…

Gramy z Rzeszowem

Gramy z Rzeszowem

Gramy z Rzeszowem. To już pewne i możemy potwierdzić, że…

Zanim zaczniemy narzekać…

Zanim zaczniemy narzekać…

Lekko ponad 2 lata temu, kiedy w klubie następowały poważne…

Srebro dla SK bank Legionovii!

Srebro dla SK bank Legionovii!

Tak jak pisaliśmy w niedzielę miała miejsce ostatnia odsłona sezonu…

-------- SEZON 2014/15 --------
ORLEN LIGA 2014/15
miejsce drużyna mecze punkty sety małe pkt.
1 KPS Chemik Police 22 60 65:12 1818:1418
2 PGE Atom Trefl Sopot 22 55 59:21 1886:1585
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 50 55:28 1885:1672
4 Impel Wrocław 22 48 53:30 1904:1756
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 22 40 49:40 1924:1856
6 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 22 38 47:38 1877:1824
7 Budowlani Łódź SSA 22 32 46:47 2027:1984
8 SK bank Legionovia Legionowo 22 22 34:51 1812:1897
9 KSZO Ostrowiec Św. 22 22 28:48 1603:1749
10 Developres Rzeszów 22 15 24:54 1625:1818
11 PGNiG Nafta Piła 22 10 18:59 1460:1837
12 KS Pałac Bydgoszcz 22 4 15:65 1502:1927
NASTĘPNY MECZ
BKS Aluprof Bielsko-Biała vs SK bank Legionovia
2 maja 2015 r., godz. 18:00
kup bilet strzalka      terminarz  strzalka      ceny biletów strzalka 1zespol
MŁODA LIGA - RUNDA FINAŁOWA
MiejsceNazwa drużynyIlość meczówPunkty meczoweSety zdob.Sety strac.Punkty zdob.Punkty strac.Stosunek setówStosunek punktów
1PGE Atom Trefl Sopot10262888487193,5001,179
2SK bank Legionovia Legionowo102124138627661,8461,125
3Developres Rzeszów101519208288610,9500,962
4Impel Wrocław101420229009030,9090,997
5Chemik Police101117218338320,8101,001
6Polski Cukier Muszynianka1035296258150,1720,767
-------- NIE PRZEGAP --------
felieton
FELIETON
felieton
GALERIA CHWAŁY
felieton
SKLEP KIBICA
felieton
MULTIMEDIA
-------- SPONSORZY --------


-------- PARTNERZY TECHNICZNI --------
-------- PARTNERZY MEDIALNI --------