.: NAJLEPSZY ROK W HISTORII LEGIONOWSKIEJ SIATKÓWKI * DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE! :.

Aktualności

klubkibica2

+Aktualności

04 lip 2015

wiecej

Klub Kibica i jego dynamiczny fanpage!

Zaczniemy tak konkretnie z sugestią, abyście wpisali w swoje wyszukiwarki i szybko polubili: https://www.facebook.com/pages/Klub-Kibica-Legionovii-Legionowo-oficjalny-fanpage/236091869872519 Tutaj znajdziecie prowadzony przez naszych fanów z Klubu Kibica ich własny i autorski fanpage Legionovii. Bez...

259313_1359906908_5425_p

+Aktualności

30 cze 2015

wiecej

Nowy system rozgrywek Orlen Ligi

Zmianie uległ system rozgrywek Orlen Ligi, ale sezon 2015/2016 dalej będzie się składał z dwóch faz: zasadniczej i play-off. Faza zasadnicza składać się będzie z dwóch rund, rozgrywanych systemem każdy...

daria_paszek3

+Aktualności

27 cze 2015

wiecej

Daria Paszek ze srebrem w Baku!

Daria Paszek, razem z nasza drużyna narodową, zdobyła srebro Igrzysk Europejskich w Baku. Nasze siatkarki spisały się w turnieju naprawdę dobrze i zdobyły medal, którego zdobycia przed pierwszą Olimpiadą starego...

136136316

+Aktualności

23 cze 2015

wiecej

Wojciech Lalek: W siatkówce nigdy nie można być pewnym wyniku

Siatkarki Legionovii zdobyły dwa złote medale w kategorii juniorek i kadetek. – W siatkówce nigdy nie można być pewnym wyniku do momentu, gdy nie usłyszy się końcowego gwizdka – powiedział...

guidetti2

+Aktualności

16 cze 2015

wiecej

Krótka piłka – o zawodniczkach mówi E. Guidetti

Kończymy definitywnie podsumowywać sezon 2014/2015. Szkoda, bo był wspaniały. Ale koniec jednego sezonu zawsze jest początkiem kolejnego i nas działaczy, oraz Was, Kibiców to głownie inspiruje ten kolejny. I tego...

2725724

+Aktualności

09 cze 2015

wiecej

Ettore Guidetti: Czuję się jak u siebie w domu

Nasza drużyna miała w tym sezonie powody do zadowolenia. Pomimo wielu zmian na ławce trenerskiej ostatecznie udało się jej osiągnąć 6. miejsce w rozgrywkach. O swojej krótkiej, ale pełnej wyzwań przygodzie...

Omar_Capuzzo

+Aktualności

08 cze 2015

wiecej

Omar Capuzzo trenerem PF w SK bank Legionovii

Poniżej przeczytacie wywiad z Omarem Capuzzo, nowym trenerem przygotowania fizycznego SK bank Legionovii. Jak wiemy Jola na teraz nieco inne zadania i podpisała lepszy kontrakt ze swoim… mężem. Rozumiemy. Jakie...

mb_ss2

+Aktualności

07 cze 2015

wiecej

Wierzymy w dobry wynik – mówią Sławomir Supa i Marek Bąk

Siatkówka.24 przeprowadziła ciekawy, jak nam się wydaje, wywiad z członkami zarządu naszego klubu tj. prezesem Sławomirem Supą oraz wiceprezesem Markiem Bąkiem. S24: Jak ocenią Panowie sezon 2014/2015 w wykonaniu zespołu...

lsa123456b

+Aktualności

05 cze 2015

wiecej

Zmiany, zmiany…

No tak. W składzie zespołu niewielkie co prawda, ale postaramy się wyjść na przeciw Waszym sugestiom i oczekiwaniom Drodzy Kibice w kilku innych kwestiach. Jak co roku poddamy liftingowi stronę...

453623566

+Aktualności

04 cze 2015

wiecej

Natalia Gajewska – Jestem osobą, która lubi aktywnie spędzać czas

Choć siatkarki Legionovii sezon zakończyły już jakiś czas temu, niektóre z nich także teraz nie rozstają się z siatkówką. Swoich sił na plaży próbują Natalia Gajewska i Iga Chojnacka. –...

Klub Kibica i jego dynamiczny fanpage!

Klub Kibica i jego dynamiczny fanpage!

Zaczniemy tak konkretnie z sugestią, abyście wpisali w swoje wyszukiwarki…

Nowy system rozgrywek Orlen Ligi

Nowy system rozgrywek Orlen Ligi

Zmianie uległ system rozgrywek Orlen Ligi, ale sezon 2015/2016 dalej…

Daria Paszek ze srebrem w Baku!

Daria Paszek ze srebrem w Baku!

Daria Paszek, razem z nasza drużyna narodową, zdobyła srebro Igrzysk…

Wojciech Lalek: W siatkówce nigdy nie można być pewnym wyniku

Wojciech Lalek: W siatkówce nigdy nie można być pewnym wyniku

Siatkarki Legionovii zdobyły dwa złote medale w kategorii juniorek i…

Krótka piłka – o zawodniczkach mówi E. Guidetti

Krótka piłka – o zawodniczkach mówi E. Guidetti

Kończymy definitywnie podsumowywać sezon 2014/2015. Szkoda, bo był wspaniały. Ale…

Ettore Guidetti: Czuję się jak u siebie w domu

Ettore Guidetti: Czuję się jak u siebie w domu

Nasza drużyna miała w tym sezonie powody do zadowolenia. Pomimo wielu…

Omar Capuzzo trenerem PF w SK bank Legionovii

Omar Capuzzo trenerem PF w SK bank Legionovii

Poniżej przeczytacie wywiad z Omarem Capuzzo, nowym trenerem przygotowania fizycznego…

Wierzymy w dobry wynik – mówią Sławomir Supa i Marek Bąk

Wierzymy w dobry wynik – mówią Sławomir Supa i Marek Bąk

Siatkówka.24 przeprowadziła ciekawy, jak nam się wydaje, wywiad z członkami…

Zmiany, zmiany…

Zmiany, zmiany…

No tak. W składzie zespołu niewielkie co prawda, ale postaramy…

Natalia Gajewska – Jestem osobą, która lubi aktywnie spędzać czas

Natalia Gajewska – Jestem osobą, która lubi aktywnie spędzać czas

Choć siatkarki Legionovii sezon zakończyły już jakiś czas temu, niektóre…

-------- SEZON 2014/15 --------
Gramy o miejsca 5-6
06.05.2015
SK bank Legionovia MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 18:25, 25:17, 19:25, 23:25
09.05.2015
MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia 3:0 25:15, 28:26, 28:26
26.04.2015
SK bank Legionovia BKS Bielsko-Biała 2:3 23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:15
02.05.2015
BKS Bielsko-Biała SK bank Legionovia 2:3 25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15
11.04.2015
Developres Rzeszów SK bank Legionovia 1:3 25:20, 18:25, 23:25, 23:25
21.04.2015
SK bank Legionovia Developres Rzeszów 2:3 25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:15
18.03.2015
SK bank Legionovia Chemik Police 0:3 15:25, 20:25, 19:25 0:1
23.03.2015
Chemik Police SK bank Legionovia 3:0 25:14, 25:19, 25:18 2:0
NASTĘPNY MECZ
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza vs SK bank Legionovia
9 maja 2015 r., godz. 17:00
kup bilet strzalka      terminarz  strzalka      ceny biletów strzalka 1zespol
MŁODA LIGA - RUNDA FINAŁOWA
MiejsceNazwa drużynyIlość meczówPunkty meczoweSety zdob.Sety strac.Punkty zdob.Punkty strac.Stosunek setówStosunek punktów
1PGE Atom Trefl Sopot10262888487193,5001,179
2SK bank Legionovia Legionowo102124138627661,8461,125
3Developres Rzeszów101519208288610,9500,962
4Impel Wrocław101420229009030,9090,997
5Chemik Police101117218338320,8101,001
6Polski Cukier Muszynianka1035296258150,1720,767
-------- NIE PRZEGAP --------
felieton
FELIETON
felieton
GALERIA CHWAŁY
felieton
SKLEP KIBICA
felieton
MULTIMEDIA
-------- SPONSORZY --------


-------- PARTNERZY TECHNICZNI --------
-------- PARTNERZY MEDIALNI --------