.: NAJLEPSZY ROK W HISTORII LEGIONOWSKIEJ SIATKÓWKI * DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE! :.

Aktualności

lsa123456b

+Aktualności

30 maj 2015

wiecej

Dziewczyny jadą na wakacje

No może nie wszystkie, bo kilka zagra w reprezentacjach wystawianych przez Polskę na Igrzyska Europejskie, w cyklu Grand Prix oraz Lidze Europejskiej. Ale generalnie na zasłużone wakacje wyjeżdżają. One odpoczywają,...

1517517_271322139682825_1205922742_n

+Aktualności

27 maj 2015

wiecej

Spotkanie organizacyjno – informacyjne Klubu Kibica

Dnia 31 maja o godz. 19:00 w Arenie Legionowo przy ul. B. Chrobrego 50B w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie organizacyjno – informacyjne Klubu Kibica. Podczas spotkania nie tylko podsumować...

45t344363

+Aktualności

26 maj 2015

wiecej

Kibice, macie najlepsze miejsce!!!

Bo 4 miejsce to jedyne, którego nam brakowało… Żarcik mały, ale radocha. Do naszego brązu (3), srebra (2) i złota (1), nawet dwóch, oraz 6 miejsca w lidze Reprezentacja Naszych...

2562566

+Aktualności

26 maj 2015

wiecej

Brak mi gry – mówi Emilia Kajzer…

Proszę powiedzieć kilka słów o sobie, początek kariery, kluby? Grę w siatkówkę zaczynałam w Tychach. W 3 klasie podstawówki mój przyszły trener robił nabór do klasy sportowej, poszłam na testy...

576257247542

+Aktualności

25 maj 2015

wiecej

Wywiad z Joanną Pacak

To był bardzo udany sezon dla Ciebie w Budowlanych Łódź, osiągnęłyście bardzo dobry wynik? Tak, ten sezon jest dla mnie wyjątkowo udany, ponieważ debiutowałam na parkietach Orlen Ligii oraz zdobyłam...

612562465

+Aktualności

23 maj 2015

wiecej

Ola Wójcik jedzie do Baku

Skład reprezentacji Polski na I Igrzyska Europejskie w Baku przeczytać będzie każdemu z fanów Legionovii bardzo miło, ponieważ w tym składzie znalazła się Ola Wójcik, nasza przyjmująca. O tym, że...

23513636

+Aktualności

22 maj 2015

wiecej

Wywiad z Klaudią Grzelak

Klaudia Grzelak ma lat zaledwie 19. Pochodzi z Kalisza i właśnie tam zaczęła się jej przygoda z siatkówką. Jej pierwszym klubem był UKS Augustynki Kalisz, następnie rozpoczęła 3-letnią naukę w...

IMG_6824

+Aktualności

21 maj 2015

wiecej

Wspólny trening Sk banku z LTS

Nasze zawodniczki mają zadanie specjalne! Dzisiaj trenują wspólnie z młodymi adeptkami z LTS Legionovia Legionowo. W roli prowadzącej trening Iga Chojnacka. >> przejdź do galerii zdjęć  

5724724

+Aktualności

21 maj 2015

wiecej

Wywiad z Adrianną Adamek

Wróciłaś na Mazowsze, ale do klubu odwiecznego rywala MOS-u Wola i to od razu do Orlen ligi. Co Ty na to? Jestem bardzo szczęśliwa . Dla mnie powrót na Mazowsze...

23513636

+Aktualności

20 maj 2015

wiecej

Klaudia Grzelak naszą nową przyjmującą

Klaudia Grzelak (ur. 12 lutego 1996) to kolejna młoda polska siatkarka grająca na pozycji przyjmującej, która zasila SK bank Legionovię. Klaudia to młodzieżowa reprezentantka kraju, zdobywczyni m.in. złotego medalu na...

Dziewczyny jadą na wakacje

Dziewczyny jadą na wakacje

No może nie wszystkie, bo kilka zagra w reprezentacjach wystawianych…

Spotkanie organizacyjno – informacyjne Klubu Kibica

Spotkanie organizacyjno –  informacyjne Klubu Kibica

Dnia 31 maja o godz. 19:00 w Arenie Legionowo przy…

Kibice, macie najlepsze miejsce!!!

Kibice, macie najlepsze miejsce!!!

Bo 4 miejsce to jedyne, którego nam brakowało… Żarcik mały,…

Brak mi gry – mówi Emilia Kajzer…

Brak mi gry – mówi Emilia Kajzer…

Proszę powiedzieć kilka słów o sobie, początek kariery, kluby? Grę…

Wywiad z Joanną Pacak

Wywiad z Joanną Pacak

To był bardzo udany sezon dla Ciebie w Budowlanych Łódź,…

Ola Wójcik jedzie do Baku

Ola Wójcik jedzie do Baku

Skład reprezentacji Polski na I Igrzyska Europejskie w Baku przeczytać…

Wywiad z Klaudią Grzelak

Wywiad z Klaudią Grzelak

Klaudia Grzelak ma lat zaledwie 19. Pochodzi z Kalisza i…

Wspólny trening Sk banku z LTS

Wspólny trening Sk banku z LTS

Nasze zawodniczki mają zadanie specjalne! Dzisiaj trenują wspólnie z młodymi…

Wywiad z Adrianną Adamek

Wywiad z Adrianną Adamek

Wróciłaś na Mazowsze, ale do klubu odwiecznego rywala MOS-u Wola…

Klaudia Grzelak naszą nową przyjmującą

Klaudia Grzelak naszą nową przyjmującą

Klaudia Grzelak (ur. 12 lutego 1996) to kolejna młoda polska…

-------- SEZON 2014/15 --------
Gramy o miejsca 5-6
06.05.2015
SK bank Legionovia MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 18:25, 25:17, 19:25, 23:25
09.05.2015
MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia 3:0 25:15, 28:26, 28:26
26.04.2015
SK bank Legionovia BKS Bielsko-Biała 2:3 23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:15
02.05.2015
BKS Bielsko-Biała SK bank Legionovia 2:3 25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15
11.04.2015
Developres Rzeszów SK bank Legionovia 1:3 25:20, 18:25, 23:25, 23:25
21.04.2015
SK bank Legionovia Developres Rzeszów 2:3 25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:15
18.03.2015
SK bank Legionovia Chemik Police 0:3 15:25, 20:25, 19:25 0:1
23.03.2015
Chemik Police SK bank Legionovia 3:0 25:14, 25:19, 25:18 2:0
NASTĘPNY MECZ
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza vs SK bank Legionovia
9 maja 2015 r., godz. 17:00
kup bilet strzalka      terminarz  strzalka      ceny biletów strzalka 1zespol
MŁODA LIGA - RUNDA FINAŁOWA
MiejsceNazwa drużynyIlość meczówPunkty meczoweSety zdob.Sety strac.Punkty zdob.Punkty strac.Stosunek setówStosunek punktów
1PGE Atom Trefl Sopot10262888487193,5001,179
2SK bank Legionovia Legionowo102124138627661,8461,125
3Developres Rzeszów101519208288610,9500,962
4Impel Wrocław101420229009030,9090,997
5Chemik Police101117218338320,8101,001
6Polski Cukier Muszynianka1035296258150,1720,767
-------- NIE PRZEGAP --------
felieton
FELIETON
felieton
GALERIA CHWAŁY
felieton
SKLEP KIBICA
felieton
MULTIMEDIA
-------- SPONSORZY --------


-------- PARTNERZY TECHNICZNI --------
-------- PARTNERZY MEDIALNI --------