Do najbliższego meczu pozostało:

Aktualności

lsa123456b

+Aktualności

03 mar 2015

wiecej

Terminarz meczy w fazie play off

18.03 .2015 I mecz play off środa mecz w Legionowie z KS Chemik Police godz. 19.00 21-22.03.2015 II i III mecz play off sobota mecz wyjazdowy w Policach 11 lub...

felieton2

+Aktualności

03 mar 2015

wiecej

Pierwszy krok na długiej drodze…

Za nami pierwsza cześć sezonu. Dziwnego i dalej z nieodgadnionym finałem. Dobra to chwila, żeby kilka słów napisać o tym, jak to o widzę i co czuję. Nie zawiodę jednego...

guidetti2

+Aktualności

02 mar 2015

wiecej

Ettore Guidetti: W każdym z setów walczyliśmy

Mimo że trener SK bank Legionovii był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w przegranym meczu z dąbrowskim MKS-em, to znalazł aspekty gry swojej drużyny, które należy poprawić. Rozpędzone legionowianki przystąpiły...

lsa123456b

+Aktualności

02 mar 2015

wiecej

Zabrakło sił…

Niezwykle zacięte spotkanie rozegrały siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza i Legionovii Legionowo. Przyjezdne pomimo walki w każdym z setów nie zachowały wystarczająco zimnej krwi i wciąż są niepewne utrzymania 8. miejsca...

IMG_1299_5776

+Aktualności

22 lut 2015

wiecej

Sensacja była blisko – relacja z meczu SK Bank Legionovia Legionowo – PGE Atom Trefl Sopot

Siatkarki z Legionowa miały wielką szansę na zgarnięcie trzech punktów w starciu z trzecią drużyną w tabeli ekstraklasy, mimo to zespół gości triumfował dzięki świetnej postawie Zaroślińskiej. Sobotnie spotkanie 21....

25525251

+Aktualności

13 lut 2015

wiecej

Spotkanie z Klubem Kibica

W dniu 12.02 w hali Areny Legionowo odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu klubu Legionovia SA oraz przedstawicieli Klubu Kibica. Dyskusja była długa i czasami bardzo burzliwa, ale ostatecznie doprowadziła do...

lsa123456b

+Aktualności

13 lut 2015

wiecej

Zacięty tie-break we Wrocławiu na początek 20. kolejki

W meczu inaugurującym 20. kolejkę Orlen Ligi Impel pokonał po niezwykle zaciętym tie-breaku Legionovię. To drugi pięciosetowy mecz wrocławianek z niżej notowanym rywalem i pierwszy punkt legionowianek pod wodzą nowego...

lsa123456b

+Aktualności

08 lut 2015

wiecej

Niespodzianki nie było

Chyba każdy kibic marzył, aby nasze dziewczyny sprawiły niespodziankę i w meczu z Policami urwały choćby punkt. Nie udało się: mistrzynie Polski wygrały w trzech gładkich setach, ani przez chwilę...

lsa123456b

+Aktualności

06 lut 2015

wiecej

Słowa, czyny, gesty – mecz z Mistrzem Polski!

Tytuł nie jest przypadkowy. Gramy w tej kolejce z Mistrzem Polski Chemikiem Police. To najlepsza drużyna w Polsce, jedna z najlepszych w Europie. Bez dwóch zdań rywal wyjątkowy i praktycznie...

guidetti2

+Aktualności

03 lut 2015

wiecej

Witamy nowego trenera

Zarząd klubu Legionovia SA informuje, że z dniem 2.02.2015 funkcję I trenera objął Ettore Guidetti. Zastąpił na tym miejscu Roberta Strzałkowskiego, który był I trenerem od początku grudnia.

Terminarz meczy w fazie play off

Terminarz meczy w  fazie play off

18.03 .2015 I mecz play off środa mecz w Legionowie…

Pierwszy krok na długiej drodze…

Pierwszy krok na długiej drodze…

Za nami pierwsza cześć sezonu. Dziwnego i dalej z nieodgadnionym…

Ettore Guidetti: W każdym z setów walczyliśmy

Ettore Guidetti: W każdym z setów walczyliśmy

Mimo że trener SK bank Legionovii był zadowolony z postawy…

Zabrakło sił…

Zabrakło sił…

Niezwykle zacięte spotkanie rozegrały siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza i Legionovii…

Sensacja była blisko – relacja z meczu SK Bank Legionovia Legionowo – PGE Atom Trefl Sopot

Sensacja była blisko – relacja z meczu SK Bank Legionovia Legionowo – PGE Atom Trefl Sopot

Siatkarki z Legionowa miały wielką szansę na zgarnięcie trzech punktów…

Spotkanie z Klubem Kibica

Spotkanie z Klubem Kibica

W dniu 12.02 w hali Areny Legionowo odbyło się spotkanie…

Zacięty tie-break we Wrocławiu na początek 20. kolejki

Zacięty tie-break we Wrocławiu na początek 20. kolejki

W meczu inaugurującym 20. kolejkę Orlen Ligi Impel pokonał po…

Niespodzianki nie było

Niespodzianki nie było

Chyba każdy kibic marzył, aby nasze dziewczyny sprawiły niespodziankę i…

Słowa, czyny, gesty – mecz z Mistrzem Polski!

Słowa, czyny, gesty – mecz z Mistrzem Polski!

Tytuł nie jest przypadkowy. Gramy w tej kolejce z Mistrzem…

Witamy nowego trenera

Witamy nowego trenera

Zarząd klubu Legionovia SA informuje, że z dniem 2.02.2015 funkcję I…

-------- SEZON 2014/15 --------
ORLEN LIGA 2014/15
miejsce drużyna mecze punkty sety małe pkt.
1 KPS Chemik Police 22 60 65:12 1818:1418
2 PGE Atom Trefl Sopot 22 55 59:21 1886:1585
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 50 55:28 1885:1672
4 Impel Wrocław 22 48 53:30 1904:1756
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 22 40 49:40 1924:1856
6 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 22 38 47:38 1877:1824
7 Budowlani Łódź SSA 22 32 46:47 2027:1984
8 SK bank Legionovia Legionowo 22 22 34:51 1812:1897
9 KSZO Ostrowiec Św. 22 22 28:48 1603:1749
10 Developres Rzeszów 22 15 24:54 1625:1818
11 PGNiG Nafta Piła 22 10 18:59 1460:1837
12 KS Pałac Bydgoszcz 22 4 15:65 1502:1927
NASTĘPNY MECZ
SK bank Legionovia vs Chemik Police
18 lutego 2015 r., ARENA Legionowo
kup bilet strzalka      terminarz  strzalka      ceny biletów strzalka 1zespol
MŁODA LIGA - RUNDA FINAŁOWA
MiejsceNazwa drużynyIlość meczówPunkty meczoweSety zdob.Sety strac.Punkty zdob.Punkty strac.Stosunek setówStosunek punktów
1PGE Atom Trefl Sopot8222356695474,6001,223
2SK bank Legionovia Legionowo6121384924521,6251,088
3Chemik Police81014156476340,9331,021
4Developres Rzeszów7910145175490,7140,942
5Impel Wrocław6812135255310,9230,989
6Polski Cukier Muszynianka723204225590,1500,755
-------- NIE PRZEGAP --------
felieton
FELIETON
felieton
GALERIA CHWAŁY
felieton
SKLEP KIBICA
felieton
MULTIMEDIA
-------- SPONSORZY --------


-------- PARTNERZY TECHNICZNI --------
-------- PARTNERZY MEDIALNI --------