.: Młoda Liga Kobiet: SK bank Legionovia – Impel Wrocław 2:3 (20:25;26:24;25:21;28:30;13:15) :.

Aktualności

pods1

+Aktualności

30 mar 2015

wiecej

Zanim zaczniemy narzekać…

Lekko ponad 2 lata temu, kiedy w klubie następowały poważne zmiany na szczycie, wyznaczaliśmy sobie pewne konkretne cele. Nowy Prezes LTSu Konrad Ciejka oraz grupa prężnie działających i wspierających go...

64526456

+Aktualności

30 mar 2015

wiecej

Srebro dla SK bank Legionovii!

Tak jak pisaliśmy w niedzielę miała miejsce ostatnia odsłona sezonu 2014/2015 w Młodej lidze kobiet. Po zaciętym, ale nie stojącym na wysokim poziomie meczu, zwyciężyły wrocławianki 3:2 i zachowały szanse...

64526456

+Aktualności

28 mar 2015

wiecej

Historyczny sukces, ostatnia odsłona

Niedzielny mecz z Impelem Wrocław w Młodej lidze kobiet to mecz wieńczący tegoroczny sezon. Historyczny, bo pierwszy. Wzorem podobnych rozgrywek męskich nasze najmłodsze siatkarki mogą rozwijać swój talent tocząc boje...

lsa123456b

+Aktualności

23 mar 2015

wiecej

Trzy sety dla Chemika

Jedynie nieco ponad godzinę potrzebowały mistrzynie Polski do tego, żeby podporządkować sobie rywalki z Legionowa. Najwięcej emocji przyniosła ostatnia partia, w której po udanym początku przyjezdne musiały uznać zdecydowaną wyższość...

lsa123456b

+Aktualności

22 mar 2015

wiecej

Krok po kroku, czyli rewanż w Policach

Tak trzeba na to spojrzeć. Choć fajnie zakładać różowe okulary czasem to trzeba też być po prostu obiektywnym. Chemik Police to drużyna nie tylko w krajowej, ale i europejskiej skali,...

64526456

+Aktualności

21 mar 2015

wiecej

Dalej mamy szansę na złoto w Młodej Lidze!

PGE Atom Trefl Sopot przegrał z SK bankiem Legionovią Legionowo 2:3 (25:20, 25:27, 25:21, 17:25, 12:15). Początek meczu to wyrównana walka obu drużyn. Już pierwsza, długa akcja pokazała, że naprzeciw...

64526456

+Aktualności

19 mar 2015

wiecej

Transmisja z meczu MLK

20 marca (piątek) o godz. 14.00 odbędzie się transmisja internetowa z meczu Młodej Ligi Kobiet pomiędzy drużynami Atom Trefl Sopot a SK Bank Legionovia Legionowo. Transmisja dostępna będzie na stronie www.siatkarskaligatv.pl

lsa123456b

+Aktualności

18 mar 2015

wiecej

SK bank Legionovia – Chemik Police 0:3

Siatkarki Chemika Police nie miały dużo czasu na rozpamiętywanie porażki w finale Pucharu Polski. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego w środę wygrały w Legionowie 3:0, pozwalając rywalkom jedynie w trzecim secie przez...

747347

+Aktualności

17 mar 2015

wiecej

Nasze spojrzenie na Project Runway…

Podczas kręcenia w Arenie materiału do produkcji TVN pt. PROJECT RUNWAY my również zabawiliśmy się w reżyserowanie i tak powstała nasza autorska produkcja. To z pewnością inna wersja niż ta,...

lsa123456b

+Aktualności

12 mar 2015

wiecej

Ciężka praca przed meczami play – off

I to nie jest truizm. Pracują dziewczyny teraz bardzo ciężko, a pot w Arenie leje się strumieniami. Umówmy się, że to przenośnia, ale nasi szkoleniowcy z Ettore Guidettim na czele...

Zanim zaczniemy narzekać…

Zanim zaczniemy narzekać…

Lekko ponad 2 lata temu, kiedy w klubie następowały poważne…

Srebro dla SK bank Legionovii!

Srebro dla SK bank Legionovii!

Tak jak pisaliśmy w niedzielę miała miejsce ostatnia odsłona sezonu…

Historyczny sukces, ostatnia odsłona

Historyczny sukces, ostatnia odsłona

Niedzielny mecz z Impelem Wrocław w Młodej lidze kobiet to…

Trzy sety dla Chemika

Trzy sety dla Chemika

Jedynie nieco ponad godzinę potrzebowały mistrzynie Polski do tego, żeby…

Krok po kroku, czyli rewanż w Policach

Krok po kroku, czyli rewanż w Policach

Tak trzeba na to spojrzeć. Choć fajnie zakładać różowe okulary…

Dalej mamy szansę na złoto w Młodej Lidze!

Dalej mamy szansę na złoto w Młodej Lidze!

PGE Atom Trefl Sopot przegrał z SK bankiem Legionovią Legionowo…

Transmisja z meczu MLK

Transmisja z meczu MLK

20 marca (piątek) o godz. 14.00 odbędzie się transmisja internetowa…

SK bank Legionovia – Chemik Police 0:3

SK bank Legionovia – Chemik Police 0:3

Siatkarki Chemika Police nie miały dużo czasu na rozpamiętywanie porażki…

Nasze spojrzenie na Project Runway…

Nasze spojrzenie na Project Runway…

Podczas kręcenia w Arenie materiału do produkcji TVN pt. PROJECT…

Ciężka praca przed meczami play – off

Ciężka praca przed meczami play – off

I to nie jest truizm. Pracują dziewczyny teraz bardzo ciężko,…

-------- SEZON 2014/15 --------
ORLEN LIGA 2014/15
miejsce drużyna mecze punkty sety małe pkt.
1 KPS Chemik Police 22 60 65:12 1818:1418
2 PGE Atom Trefl Sopot 22 55 59:21 1886:1585
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 50 55:28 1885:1672
4 Impel Wrocław 22 48 53:30 1904:1756
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 22 40 49:40 1924:1856
6 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 22 38 47:38 1877:1824
7 Budowlani Łódź SSA 22 32 46:47 2027:1984
8 SK bank Legionovia Legionowo 22 22 34:51 1812:1897
9 KSZO Ostrowiec Św. 22 22 28:48 1603:1749
10 Developres Rzeszów 22 15 24:54 1625:1818
11 PGNiG Nafta Piła 22 10 18:59 1460:1837
12 KS Pałac Bydgoszcz 22 4 15:65 1502:1927
NASTĘPNY MECZ
Chemik Police vs SK bank Legionovia
23 marca 2015 r., godz. 18:00
kup bilet strzalka      terminarz  strzalka      ceny biletów strzalka 1zespol
MŁODA LIGA - RUNDA FINAŁOWA
MiejsceNazwa drużynyIlość meczówPunkty meczoweSety zdob.Sety strac.Punkty zdob.Punkty strac.Stosunek setówStosunek punktów
1PGE Atom Trefl Sopot9232587736553,1251,180
2SK bank Legionovia Legionowo102124138627661,8461,125
3Developres Rzeszów101519208288610,9500,962
4Impel Wrocław91420198368281,0531,010
5Chemik Police101117218338320,8101,001
6Polski Cukier Muszynianka1035296258150,1720,767
-------- NIE PRZEGAP --------
felieton
FELIETON
felieton
GALERIA CHWAŁY
felieton
SKLEP KIBICA
felieton
MULTIMEDIA
-------- SPONSORZY --------


-------- PARTNERZY TECHNICZNI --------
-------- PARTNERZY MEDIALNI --------