KOMUNIKAT ZARZĄDU KLUBU

Zarząd Legionovia S.A. oraz LTS Legionovia oświadcza, że Pan Marek Bąk nie jest członkiem Zarządu Spółki Akcyjnej Legionovia ani Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki Legionovia. W/w osoba nie jest uprawniona do składania oświadczeń woli w imieniu żadnego z klubów ani w żaden inny sposób występować w ich imieniu.

czytaj więcej
slider image

Jest pewne utrzymanie! Legionovia zostaje w LSK!

Trzy razy 3:1!

Trzech meczów potrzebowała Legionovia do zapewnienia sobie zwycięstwa w barażach. W Kaliszu podopieczne trenera Piotra Olenderka pokonały miejscowy MKS 3:1 i zakończyły sezon.

czytaj więcej
slider image

Baraże: Drugi mecz dla Legionovii! Jeszcze jeden!

Dwa kroki do utrzymania

Drugie starcie barażowe - podobnie, jak pierwsze - padło łupem Legionovii po czterosetowej walce. Do utrzymania potrzebujemy już tylko jednej wygranej!

czytaj więcej
slider image

Baraże: Kalisz postraszył, ale mamy zwycięstwo w 1. meczu!

Pierwsze starcie dla Legionovii!

Za nami pierwsze starcie barażowe o miejsce w LSK. Pomimo potknięcia w pierwszym secie, Legionovia w pewnym stylu wygrała 3:1 i prowadzi w serii do trzech zwycięstw. Jutro drugi mecz!

czytaj więcej
slider image

Aktualności

Najnowsze informacje

  • 23 kwietnia 2018

    Rusza faza play-out!

    Przed nami rozstrzygnięcia o być albo nie być w LSK w sezonie 2018/19! Podajemy harmonogram rozgrywek do trzech wygranych meczów z Energa MKS Kalisz! (więcej…)
  • Na platformie Ticketik.pl ruszyła sprzedaż biletów na wtorkowy i środowy mecz barażowy przeciwko Energa MKS-owi Kalisz. Oba spotkania rozpoczną się o 19.00 w Arenie Legionowo. Zapraszamy! (więcej…)
  • Po porażce z Pałacem na własnym parkiecie, Legionovia zdołała szybko się pozbierać i stworzyć w Bydgoszczy nie lada widowisko w rewanżu. Do wyrównania rywalizacji play-off zabrakło "milimetrów". O meczu z…
  • Ekipa Legionovii po pasjonującym meczu przegrała w Bydgoszczy z Pałacem i w przyszłym tygodniu zagra w barażach o LSK z Energą MKS Kalisz. (więcej…)

wiecej aktualnosci

Felieton

Najnowsze video

Najbliższy mecz

11 kwietnia 2018 r. , godz.: 18:00, ARENA Legionowo

service box

Legionovia Legionowo

service box

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Zespoły

Zawodniczki i sztab Legionovia Legionowo

Sztab

I trener: Trener: Asystent trenera Statystyk: Fizjoterapeutka: Kierownik drużyny: Marketing manager:

O nas

LEGIONOVIA S.A

team member

Sławomir Supa

Prezes

O nas

Już od trzech sezonów Legionovia gra w ekstraklasie i z roku na rok widać wyraźny rozwój i konsekwencję w działaniu. W tym czasie zespół odniósł wiele znaczących sukcesów umacniając swoją pozycję nie tylko w Orlen Lidze, ale także w innych ogólnopolskich rozgrywkach. W drużynie gra aż osiem obecnych lub byłych reprezentantek Polski, nic więc dziwnego, że w podsumowaniach statystycznych Orlen Ligi rysuje się obraz Legionovii jako zespołu ambitnego, walecznego, posiadający duży potencjał i perspektywy wzrostu. W sezonie 2014/2015 klub odniósł historyczne sukcesy. Pierwszym z nich jest szóste miejsce w Orlen Lidze, najwyższe, jakie kiedykolwiek zajął w rozgrywkach tej klasy. Równocześnie w Młodej Lidze Kobiet (mogą w niej brać udział siatkarki jedynie do 23 roku życia) Legionovia wywalczyła srebrny medal.Według wszelkich danych, od kliku lat siatkówka stała się w Polsce sportem nr dwa, jednak w Legionowie jest na pierwszym miejscu. I bez fałszywej skromności można powiedzieć, że to zasługa klubu Legionovia S.A.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

+48 22 784 41 45 | biuro@legionovia.pl

ul. Bolesława Chrobrego 50B, 05-120 Legionowo

Śledź nas